Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:
Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir.
İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
İadesi yapılacak olan ürünler, siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır.
kargodan doğabilecek Hasarlı ve arızalı ürünler,kargo firmasına rapor tutularak  teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır.Orjınal kolisi ile gönderilmeyen ürünlerden sevk sırasında doğabilecek sorunlardan firmamız ve kargo şirketi sorumlu değildir.
Aksi taktirde ulaşımmasrafı müşterimize aittir.iade ödeme bilgileri belirtilen banka hesabına 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
İade edilecek ürünler için alıcı; firmamızın kurumsal adı belirtilmelidir.
aras kargo güzeloba sube ve mecidiyeköy subesine gönderilmesi gerekmektedir. Kendi anlaşmalı kargo üzerinden gelecek ise güzeloba mah.2121.sok.no 15 c Antalya adresine gönderilmesi gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.

huntertekno para sayma makineleri;

Servis Şartları;

Arızalı ürünler anlaşmalı kargo firması üzerinden firmamıza gönderilmesi gerekmektedir.

Garantili ürünlerin servis süresi  30 iş günüdür,90 günü aşması durumunda sıfır ürün ile değiştirilir.

Anlaşma dışındaki  kargo firmaları kabul edilmez ,iade edilir.

Garanti süresi biten ürünler  servis ,kargo,yedek parça ücretleri  müşteriye yansıtılır.

Orjınal koli ile sevk yapılmayan ürünlerde sevk sırasında oluşacak zararlardan firmamız sorumlu değildir.

Kullanıcıdan ,dış etkenden(su,kum,güneş,vb..),elektrikten (yüksek -alçak voltaj),benzeri durumlardan kaynaklanan arızalar,garanti kapsamı dışı olup,kargo,yedek parça ve servis ücreti müşteriye yansıtılır.

Bilgilerinize Sunarız,

huntertekno para sayma makineleri.